Fotografia ślubna:

sesja narzeczeńska
 
Sesja narzeczeńska to doskonała okazja do poznania siebie nawzajem. Wy dowiecie się jak pracujemy, oswoicie się z aparatem fotograficznym i naszą obecnością. My dowiemy się jakie są Wasze oczekiwania. Przede wszystkim wspólnie nabierzemy luzu niezbędnego do realizacji sesji naturalnej, ale pełnej pasji.
Efekty sesji narzeczeńskiej mogą stać się elementem zaproszeń, prezentów dla rodziców, czy też pokazem slajdów/filmikiem, który uatrakcyjni Wasze wesele.
Przejdź do galerii
przygotowania
Przygotowania to moment pełen nerwów i wyczekiwania. Możemy obserwować jak Panna Młoda pięknieje. Rodzina i świadkowie starają się rozładować emocje. To wszystko stanowi doskonały materiał do reportażu, w trakcie którego staramy się zachować ten niepowtarzalny nastrój.
To również moment na uwiecznienie na zdjęciach pięknych detali: sukni ślubnej, obrączek, biżuterii, butów, perfum ... Zazwyczaj przygotowania fotografujemy osobno. Ja u Panny Młodej, Krystian u Pana Młodego. Usprawnia to przygotowania i oszczędza czas.
Przejdź do galerii

ceremonia

 
Ceremonia ślubna to dla wielu Par najważniejszy moment dnia. Błogosławieństwo, zakładanie obrączek, czy też wyjście z kościoła to momenty, które muszą znaleźć się w reportażu ślubnym. Fotografowanie we dwoje daje nam możliwość uchwycenia najważniejszych momentów i to z różnej perspektywy. Ważnym dla nas jest  ukazanie emocji nie tylko Pary Młodej, ale i rodziny oraz zaproszonych gości, to właśnie Wasze reakcje (wzruszenie, łzy, śmiech...) sprawiają, że zdjęcia są prawdziwe i opowiadają historię... Waszą historię.
Przejdź do galerii

plener ślubny

 
Plener ślubny, to moment w którym możemy wykazać się kreatywnością i artystycznym zacięciem. Zdjęcia edytujemy w gruntowny sposób nadając im niepowtarzalnego klimatu. Plener może być zrealizowany w dniu ślubu - oszczędza to Wasz czas i nie zmusza do powtórnych przygotowań, lub w innym dniu - wtedy możemy z rozmachem podejść do jego realizacji. Wyszukujemy właściwe miejsce i poświęcamy znacznie więcej czasu szykanie pięknych kadrów.
Przejdź do galerii

 

wasze historie fotoreportaż ślubny

 
Wasze historie - tu możecie zobaczyć skrót fotoreportażu od przygotowań do oczepin. Uśmiech, wzruszenie, łzy, zabawa - to pojedyncze kadry, które zebrane w całość opowiadają historię... Waszą historię.

Przejdź do galerii